medycyna estetyczna

NOWOŚĆ ŚWIATOWA W WALCE Z TRĄDZIKIEM

Nowe metody w walce z trądzikiem

Jest to metoda skuteczna nie tylko na aktywne zmiany ropne, ale również głębokie zmiany podskórne, które do tej pory wymagały intensywnych terapii preparatami farmakologicznymi. Oprócz działania na zmiany zapalne i ropne, niwelujemy pozostałosci po trądziku, czyli blizny, przebarwienia, rozszerzone pory.

Metoda polega na połączeniu mikronakłówania oraz głeboko działającej fali radiowej. Zabieg zakończony jest zastosowaniem lampy Led, dzięki czemu skóra szybko sie regeneruje, złagodzeniu ulegają zaczerwienienia i stany zapalne skóry.

najnowsze trendy w leczeniu trądziku

Twarz - na zmiany aktywne: 790zł

najnowsze trendy w leczeniu trądziku

Na cały obszar twarzy: 999zł

*Oferta ważna doLeczenie trądziku


Zobacz też Blizny potrądzikowe


Przed zabiegiem
Po zabiegu

Leczenie Trądziku - główną przyczyną stanów zapalnych skóry są bakterie beztlenowe.
Najbardziej ważnymi czynnikami, które mają wpływ na trądzik a zrozumienie jest niezwykle ważne dla profilaktyki i sposobu leczenia są:
  • Przerost gruczołów łojowych z towarzyszącym łojotokiem
  • Nadmierne wydzielanie się sebum
  • Rogowacenie się przewodów wyprowadzających sebum
  • Tworzenie się bakterii Propionibacterium acnes w przewodach wyprowadzających.
  • Stan zapalny przekształca się w zmiany i występuje pod postacią grudek, krostek.
  Trądzik występuje na twarzy, na plecach, na dekolcie, na ramionach i na klatce piersiowej.
  Mocny zabieg oczyszczająco - antybakteryjny powoduje znaczną poprawę, dodatkowo preparatami medycznymi regulujemy pracę gruczołów łojowych tzw. regulacja sebum. W terapii leczenia trądziku stosujemy również kurację domową. Bardzo ważna jest regularna i systematyczna pielęgnacja domowa.Zabieg leczenia trądziku zmniejsza zaczerwienienia i wszelkie dolegliwości trądzikowe. Rozjaśnia powstałe już przebarwienia potrądzikowe i obkurcza pory, działa przeciwzapalnie i przyspiesza regenerację. Zabieg stosowany jest w celach leczniczych na całym obszarze ciała, np. plecy, dekolt, ramiona.
Leczenie trądziku, Najczęściej trądzik występuje na twarzy. Leczenie trądziku dzielimy na trądzik różowaty i trądzik pospolity. Trądzik występuje na twarzy, na plecach oraz na klatce piersiowej.
W większości przypadków trądzik ma charakter łagodny, ale w istnieją przypadki ciężkie, które wymagają leczenia kompleksowego

Leczenie Trądziku młodzieńczego nie jest dla nas problemem. Schorzenie to dotyka bardzo wiele osób nie tylko w okresie dojrzewania. Stykamy się również z pacjentami po 30-tce z zaawansowanymi zmianami ropnymi, co uniemożliwia im normalne funkcjonowanie w życiu zawodowym, towarzyskim. W Naszym Instytucie dysponujemy całym spektrum urządzeń i metod dostępnych osobno w innych punktach. Zabiegi dobieramy indywidualnie po wnikliwej konsultacji z pacjentem. Często łączymy moc zabiegu złuszczającego mikrodermabrazji z peelingiem kwasami owocowymi z zabiegiem antybakteryjnym, do czego wykorzystujemy IPL-a. Skupiamy sie również na niwelowaniu widocznych przebarwień pozapalnych, które często występuje u tej grupy pacjentów.

Leczenie Trądziku - Fototerapia trądziku to nowoczesny zabieg w leczeniu trądziku oparty o najnowszą technologię laserową. Połączenie lasera IPL z laserem Nd:Yag jest obecnie najnowocześniejszą metodą pozwalającą na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów na polu walki z trądzikiem. Leczenie to systematyczny proces. Światło lasera wnika w głąb skóry redukując nadmierną aktywność gruczołów łojowych, rogowacenie mieszków włosowych i bakterie beztlenowe, będące odpowiedzialne za powstawanie zapalnych stanów ropnych.
Fototerapia łączona jest w zabiegu z oczyszczaniem oraz dodajemy punktowo specjalne preparaty do likwidacji miejscowych stanów zapalnych, oraz regulacji wytwarzania się sebum.
Bardzo ważna jest również pielęgnacja domowa. W naszym Instytucie dysponujemy odpowiednimi skutecznymi preparatami. Na życzenie klienta komponujemy program pielęgnacji domowej. Regularne wykonywanie zabiegów i profesjonalne kosmetyki pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych efektów terapii.

Leczenie trądziku

Mocny zabieg oczyszczający, antybakteryjny, regulujący sebum

W przypadku IPL i IPL wzmocnionego o RF, to światło intensywnie pulsujące penetruje głęboko w skórę, działa na gruczoły łojowe, regulując wydzielanie sebum. IPL - Intensywnie Pulsujące Światło ma właściwości przeciw bakteryjne, co niszczy bakterie odpowiedzialne za powstanie trądziku. Metoda ta zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych.

Na czym polega zabieg:

Leczenie trądziku - Zabiegi likwidują wiele skórnych problemów z trądzikiem. Zabieg odpowiednio dobrany i wykonany przez Instytut Medycyny Estetycznej, może wiele zmienić w twoim wyglądzie.

Leczenie Trądziku kompleksowy zabieg - opis zabiegu

 • mikrodermabrazja
 • rozpulchnianie wapozonem
 • oczyszczanie manualne
 • peeling kawitacyjny
 • laser Nd:Yag i IPL na trądzik
 • działanie kwasem
 • 4 ampułki (kamfora, mandarynka, kawior, kwas hialuronowy)
 • maska

Leczenie Trądziku kompleksowy zabieg to wysokiej klasy kompleksowy zabieg oczyszczający jak i laserowy, zobacz opis zabiegu:

 • peeling medyczny
 • eksfoliacja zrogowaciałego naskórka
 • oczyszczenie skóry z zaskórników, zmian grudkowych oraz krostkowych
 • likwidacja bakterii naświetlanie laserem ND:YAG i IPL
 • hamowanie wytwarzania się sebum oraz regulacja sebum preparaty medyczne w ampułkach
 • maska z kasami na hamowanie wytwarzania się sebum oraz regulacja sebum i złuszczanie
 • głębokie nawilżenie skóry - czysty kwas hialuronowy

Leczenie Trądziku - Kompleksowy zabieg, oczyszczający i normalizujący gospodarkę hydrolipidową skóry i regulujący wytwarzanie się sebum - łojotoku, dzięki czemu ogranicza ponowne zanieczyszczanie się skóry i rozpoczyna właściwe leczenie trądziku.

Leczenie trądziku kompleksowy zabieg 900zł*
 

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/leczenie_tradziku.html