Zobacz też: Lipoliza ultradźwiękowa

PROMOCJA: ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Rewolucyjny, absolutnie bezpieczny zabieg liposukcji ultradźwiękowej dostępny teraz w Instytucie Medycyny Estetycznej. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej powoduje efekty podobne o zabiegu chirurgicznego jednak jest to zabieg znacznie mniej inwazyjny. W liposukcji ultradźwiękowej nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry a zatem jest to zabieg bezpieczny i nie wiąże się z koniecznością długotrwałej rekonwalescencji. Jest to znakomity zabieg, dla osób które chcą pozbyć się cellulitu. Liposukcja ultradźwiękowa jest wykonywana metoda nieinwazyjną (bez naruszania integralności skóry) – komórki tłuszczowe rozbijane są przy pomocy ultradźwięków następnie usuwane są z organizmu w naturalny sposób. Uwolniony z tkanki tłuszcz i toksyny są usuwane z ciała poprzez gruczoły potowe oraz układ limfatyczny i naczyniowy. Wszystkie produkty zabiegu docierają do wątroby, gdzie komórki tłuszczowe ulęgają identycznej przemianie jak tłuszcz pochodzący z pokarmów.

KRIOLIPOLIZA

Kriolipoliza – naukowo udowodniono, iż komórki tłuszczowe silnie reagują na zmiany temperatury. Dzięki efektowi schłodzenia danej partii ciała komórki tłuszczowe w tej partii obumierają. Umiejętne schładzanie danego obszaru umożliwia pozbycie się komórek tłuszczowych co jest jednoznaczne z redukcją cellulitu. Kriolipoliza działa na zasadzie konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej, umożliwia ona zastosowanie technologii zamrażania, dzięki której komórki tłuszczowe są skutecznie atakowane i eliminowane. Proces zamrażania i rozmrażania powtarzany jest podczas jednego zabiegu kilkakrotnie. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny.

FALE RADIOWE

Fale radiowe są nową i rewolucyjną technologią do pielęgnacji ciała, która pozwala nam uzyskać długotrwałe efekty. Jest to technika oddziałująca przy pomocy tzw. radiofrekwencji (fal radiowych) na strukturę kolagenu. Fale radiowe w wyniku wytwarzanego ciepła w tkankach powodują w skórze obkurczenie włókien kolagenowych i zwiększenie poziomu natlenienia tkanek, przyczyniając się do pobudzenia procesów regeneracyjnych i uelastycznienia skóry. Jest to nieinwazyjna metoda do zwalczania wiotkości skóry w takich miejscach, jak: wewnętrzna powierzchnia ramion i ud oraz brzuch. Zabieg jest bezpieczny, efektywny, nie powodujący efektów ubocznych.

Rewelacyjne zabiegi redukujące cellulit. Liposukcja ultradźwiękowa , kirolipoliza lub fale radiwe w połączeniu z specjalistycznymi preparatami , zawierającymi składniki aktywne, które skutecznie niwelują problem jakim jest cellulit.

Specjalistyczny preparat: KOFEINA

Ampułki zawierają skoncentrowaną kofeinę, które skutecznie likwiduje cellulit i redukuje tkankę tłuszczową. Kofeina ma silne działanie lipolityczne, dzięki czemu pobudza krążenie krwi, drenaż limfatyczny co usprawnia eliminowanie nagromadzonych w tkankach toksyn. Dzięki działaniu preparatu skóra odzyskuje dawną elastyczność.

Świetny zabieg redukujący zbędne centymetry. Świetnie się sprawdza w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej w miejscach najbardziej problematycznych takich jak okolice ud , bioder i brzucha.

Liposukcja ultradźwiękowa, kriolipoliza i fale radiowe dają niesamowite efekty zwalczające zbędne centymetry , w połączeniu z specjalistycznymi preparatami, które skutecznie redukują nadmiar tanki tłuszczowej. Preparaty używanie do zabiegu zawierają składniki aktywne rozpuszczające komórki tłuszczowe.

Efekty zabiegów

Najlepsze efekty uzyskuje się po serii zabiegów (6 zabiegów). Seria wykonanych zabiegów prowadzi do wyraźnego zmniejszenia obwodów wybranych partii ciała. Zabieg pozwala zredukować tkankę tłuszczową w miejscach, w których bardzo trudno się jej pozbyć metodami naturalnymi.

Zalecenia po zabiegu

W trakcie wykonywania serii zabiegów liposukcji ultradźwiękowej i w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu, zaleca się spożywanie pokarmów niskotłuszczowych i wypijanie co najmniej 2 litrów wody dziennie. Zastosowanie zaleceń dietetycznych ułatwi organizmowi wydalenie tłuszczu rozbitego w trakcie zabiegów liposukcji ultradźwiękowej. Najlepsze efekty uzyskuje się po około miesiącu po zakończeniu serii zabiegów.

Przeciwwskazania
 • przepuklina
 • cukrzyca
 • choroby nowotworowe
 • niewydolność nerek i wątroby
 • ciąża
 • rozrusznik serca i metalowe implanty
 • problemy endokrynologiczne
Efekty:
 • utrata zbędnych centymetrów
 • poprawa jędrności skóry
 • wymodelowanie sylwetki

Zabieg wyszczuplający PROMOCJA 599zł*

*Oferta ważna do


Odchudzanie


Przed zabiegiem
Po zabiegu
Dla dobrego samopoczucia i zdrowia należy zadbać o ciało. Przy odchudzaniu proponujemy zabiegi wspomagające oraz kontrolę masy ciała (wagi) wraz z jej składowymi, tj:
 • procent zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie
 • procent zawartości tkanki mięśniowej w organizmie
 • procent zawartości wody w organizmie
Dla każdej osoby indywidualnie dobieramy program zabiegów:
 • Lipoliza iniekcyjna - specjalny zabieg na pozbywanie się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej i jej likwidacji.
 • Ultra Exelis - specjalna kawitacja z falami radiowymi na pozbywanie się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej i jej likwidacji.
 • Fale Radiowe na ciało - ujędrnienie. Fale radiowe w wyniku głębokiego działania na tkankę łączną powodują obkurczenie włókien kolagenowych i zwiększenie poziomu natlenienia tkanek, przyczyniając się do pobudzenia procesów regeneracyjnych i uelastycznienia skóry.
 • Endermologia - redukcja cellulitu - działanie na tkankę łączną z zastosowaniem urządzenia LPG Francja.
 • Endermologia LPG pakiet każdy zabieg 150zł*
  *ważne przy wykupieniu od razu 24 zabiegów (płatne z góry)
  *zabiegi należy wykorzystać w okresie dwóch miesięcy od daty zakupu pakietu
 • Mezoterapia igłowa - indywidualnie dobranymi preparatami. Wyjątkowo polecane Cellucare, StretchCare, L-karnityna, Kofeina.

Zabiegi przeprowadza się w serii. Jak uzyskać najlepsze efekty informujemy na konsultacji. Ustalamy czas trwania zabiegów, ich ilość oraz koszt. Przygotowujemy również wskazówki, które ułatwiają naszym pacjentom usuwanie cellulitu lub odchudzanie.

Przed zabiegiem
Po zabiegu
Przed zabiegiem
Po zabiegu

Mezoterapia igłowa na odchudzanie: 1300zł* **  

*Oferta ważna do

** Oferta ważna do wyczerpania produktów

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/odchudzanie.html