medycyna estetyczna

Lokalna tkanka tłuszczowa LIPOSONIX

LIPOSONIX - zabieg wykorzystujący silnie skoncentrowane ultradźwięki, działające na dużej głębokości. Fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu trwale usuwają tkankę tłuszczową jednocześnie nie uszkadzając skóry. Jednocześnie skóra staje się jędrna.

Przeciwwskazania jak do HIFU. Nie stosujemy znieczulenia. Zabieg wykonuje się na obszarze gdzie miejscowo występuje nagromadzenie tkanki tłuszczowej.

Zabieg jest bezpieczny, skuteczny i całkowicie nieinwazyjny. Usuwanie nadmiaru komórek z wybranego obszaru ciała trwa zwykle mniej więcej godzinę. Długość zabiegu zależy od stopnia wrażliwości pacjenta. Po zabiegu można od razu wrócić do zwykłej aktywności.

Najlepsze rezultaty obserwuje się zwykle po 8-12 tygodniach. W tym okresie komórki tłuszczowe są naturalnie usuwane z organizmu.

Liposonix

Liposonix - boczki 3500zł 1300zł*  

Liposonix

Liposonix - uda zewnętrzne 3900zł 1300zł*  

Liposonix

Liposonix - uda wewnętrzne 3500zł 1300zł*  

Liposonix

Liposonix - obszar nad kolanami 2900zł 900zł*  

Liposonix

Liposonix - brzuch 3500zł 1300zł*  

*Oferta ważna do

Wiotka skóra HIFU

HIFU - High Intensity Focused Ultrasound, czyli wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową, która selektywnie podgrzewa tkankę skórną. Wskutek wibracji fal dźwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry, pobudzając je do regeneracji i wytworzenia nowego kolagenu i/lub redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki skóra staje się jędrna i dobrze napięta.

Jak wygląda zabieg?

Polega na przyłożeniu do skóry pacjenta specjalnej głowicy, która emituje fale ultradźwiękowe wnikające w głąb tkanek. Zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Zabiegi można wykonywać przez cały rok.

Wskazania:

Luźna skóra pozbawiona jędrności (np. W następstwie ciąży lub dużej utraty wagi oraz brak jędrności skóry pojawiający się z wiekiem.)

Przeciwwskazania:
  • nowotwory
  • ciąża
  • okres karmienia piersią
  • stany zapalne organizmu oraz infekcje
  • zranienia i podrażnienia skóry w miejscu przeprowadzania zabiegu
  • implanty w miejscu przeprowadzania zabiegu
  • rozrusznik serca

Liposonix

HIFU - ramiona wewnętrzna strona 3500zł 1700zł*  

Liposonix

HIFU - brzuch 3500zł 1700zł*  

Liposonix

HIFU - podbrzusze 1750zł 1300zł*  

Liposonix

HIFU - obszar nad kolanami 1750zł 1300zł*  

Liposonix

HIFU - wewnętrzna strona ud 6500zł 1999zł*  

*Oferta ważna do

Cellulit HIFU

Działanie wysokoskoncentrowanymi ultradźwiękami (HIFU) na różnych płaszczyznach z zastosowaniem innowacyjnej głowicy (głębokość działania aż 18mm), która działa na odpowiedniej głębokości, powodując usuwanie cellulitu oraz kształtowanie sylwetki.

Wskazania:
  • Cellulit
  • lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa

Liposonix

HIFU - bok pupy i uda 6900zł 1999zł*  

Liposonix

HIFU - cała pupa 6900zł 1999zł*  

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/odchudzanie.html