Preparaty do pielęgnacji domowej

Oferujemy szeroki zakres preparatów medycznych i kosmetycznych do pielęgnacji domowej. Poniżej prezentujemy kilka najpopularniejszych produktów.

Wybrane produkty:

Krem Dr JR Care Biorepair

Dr JR Care

Krem silnie regenerujący Swiss Medical Dr JR Care Biorepair to profesjonalny, krem do odbudowy naskórka, stosuje się go po mocnych zabiegach złuszczających przy użyciu laserów lub peelingów chemicznych. Silnie nawilża i odmładza twarz oraz przywraca blask i promienistość skórze.

Rekomendowany jest przez Instytut Medycyny Estetycznej do zabiegów laserami frakcyjnymi i do zabiegu Cosmelan.

Krem Dr JR Care Biorepair 50ml: 199zł  


Czysty kwas hialuronowy 100%

Kwas hialuronowy

Kwas Hialuronowy działanie jego polega na łączeniu ze sobą włókien elastylowych i kolagenowych w skórze właściwej oraz utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia skóry poprzez wiązanie cząsteczek wody. Dzięki swym właściwościom zapewnia gładkość skóry, dodatkowo ma zdolność do usuwania wolnych rodników oraz minimalizowania stanów zapalnych skóry.

Dla wyobrażenia siły kwasy warto dodać, że jego jeden gram potrafi połączyć ok. 6 litrów wody. Niestety wraz z wiekiem jego ilość maleje co prowadzi do pojawiania się zmarszczek.

Czysty kwas hialuronowy 100% - 50ml: 99zł  


Mesoestetic Hydra Vital Factor K

Mesoestetic Hydra vital factor K

Krem na twarz i szyję, silnie działający odżywczo-nawilżająco. Stosowany jest w zabiegach Cosmelan oraz obowiązkowy w pielęgnacji domowej po zabiegu PerfectSkinTrio®, PerfectSkinPlus® oraz w zabiegach z użyciem lasera frakcyjnego Erbium Glass. Krem zapewnia głebokie nawilżenie, łagodzi podrażnienia oraz regeneruje skórę. Hydra Vital Faktor K przywraca skórze elastyczność i gładkość.
Hydra Vital Factor K - 50ml: 209zł  


Filtr ochronny SPF-60

Filtr ochronny SPF-60

Delikatny krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym SPF 60, gwarantuje skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB.

Dodatkowo świetnie nawilża i dobrze się wchłania łagodzi podrażnienia. Chroni także przed szkodliwym działaniem wiatru i mrozu. Idealny dla każdego rodzaju cery. Dobrze się sprawdza u osób o wrażliwej i naczyniowej skórze jak i u osób z cerą mieszaną, ponieważ jego unikalna formuła nie zatyka porów. Kolor kremu ochornnego: biały.

Filtr ochronny SPF-60 - 50ml: 99zł  

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/preparaty.html